AIM pojišťovna

AIM známe zejména jako pojišťovnu. Ale ještě dlouho před tím, než se v roce 2006 stala AIM pojišťovnou, existovala tato společnost jako prodejce a zprostředkovatel pojištění jiných ústavů. Šlo tedy o makléřskou a poradenskou společnost, která se poskytováním vlastního pojištění posunula o úroveň výše.

AIM vznikla v Maďarsku, ale působí v mnoha zemích Evropy, především střední a východní. V České republice působí také – jde o neživotní pojišťovnu, která se soustředí na klienty se specifickými požadavky. Její pojištění má tak daleko do obyčejných a standardizovaných produktů a naopak se snaží nabízet něco „extra“.

V pojištění vozidel například nabízí GAP pojištění na novou cenu, ale převážně je síla AIM pojišťovny v individuálních produktech, díky kterým dokážou pokrýt potřeby všech náročných klientů.

Pojištění na cesty

Běžné cestovní pojištění bychom u pojišťovny AIM hledali marně. AIM však přesto pro mnoho cestovatelů nabízí velmi přitažlivé produkty. Tím asi nejvýraznějším je pojištění lodí, které se vztahuje na:

  • Škody způsobené provozem lodi – takové povinné ručení pro lodě
  • A/nebo škody způsobené přímo na naší lodi – tedy jakési havarijní pojištění pro loď
Příspěvek byl publikován v rubrice Historie Chorvatska. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.