Allianz pojišťovna

Velký sponzor fotbalu a formule 1, mnichovská pojišťovna Allianz, je jednou z největších finančních institucí na světě. Sídlí v Německu, v Mnichově a v České republice působí už od roku 1993. Za tuto dobu si u nás získal celou řadu klientů – dostatek na to, aby byla Allianz třetí největší pojišťovnou v České republice. V roce 2011 se podařilo třetí místo získat pojišťovně ČSOB a tak je Allianz naší čtyřkou.

Allianz poskytuje všechny druhy pojištění, včetně penzijního připojištění (které je ale samozřejmě jen a jen spořením), jehož účastníkům v posledních letech připisuje zdaleka nejvyšší zhodnocení a to zejména po vypuknutí finanční, potažmo ekonomické krize.

Allianz nabízí pojištění i skrze Allianz Direct, portál pro sjednání pojištění přes internet.

Cestovní pojištění

V oblasti cestovního pojištění je Allianz jednou z nejzodpovědnějších pojišťoven na trhu – klientům nabízí propracované produkty a vysoké limity. Cestovní pojištění od Allianz se ale nehodí jen pro náročné klienty – naopak, ocení je všichni cestovatelé.

Pojištění léčebných výloh

Allianz se může pochlubit vůbec nejvyššími limity pro léčebné výlohy na trhu i na celém světě. Jejich limity jsou totiž bez omezení, tudíž se vám nemůže stát, že za lékařskou péči, hospitalizaci a další nákladné věci budete v zahraničí platit. Konkurence nabízí takové limity zřídkakdy a když už, tak jedině v nejvyšším balíčku služeb – u Allianz máte tyto limity vždy.

Varianty pojištění

  • Silver je základní cestovní pojištění , ale přesto obsahuje limity pro léčebné výlohy bez omezení. Součástí je i úrazové pojištění a pojištění odpovědnosti s výborným limitem 10 000 000 Kč.
  • Gold se od Silver liší v použitých připojištěních. Na rozdíl od Silver neobsahuje úrazové pojištění, ale pojištění zavazadel (limit 20 000 Kč) a rozšíření asistenčních služeb.
  • Platinum přináší všechna výše zmíněná připojištění a zároveň zvyšuje limit na pojištění zavazadel, který je 50 000 Kč.

Pojištění sportů

I v této oblasti přináší Allianz nadstandard i do základního pojištění – mnoho pojišťoven vyžaduje připojištění sportů například pro zimní lyžařské dovolené. Ale lyžování, snowboarding, ale i vodní lyžování a mnoho dalších činností je v ceně cestovního pojištění od Allianz vždy.

I Allianz však nabízí příplatkové sporty a to v balíčku SPORT PLUS – to ale obsahuje až opravdu extrémní aktivity a sporty, jako jsou bojové sporty, potápění s přístrojem, vysokohorská turistika až do 5 kilometrů nad mořem.

I Allianz však není vhodná pro každého, protože některé sporty nepojišťuje – například horolezectví, které jiné pojišťovny pojistit dokážou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Historie Chorvatska. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.