AXA pojišťovna

V roce 1816 byly položeny základy dnešní největší finanční instituce světa, pařížské banky a pojišťovny AXA. Ta je na našem trhu už od roku 2000. Původně hlavně banka, poté i životní a nakonec i neživotní pojišťovna na náš trh přináší moderní mezinárodní know-how (například v povinném ručení), propracované služby a přijatelné ceny.

Z nabízených produktů jmenujme penzijní připojištění, životní pojištění, pojištění vozidel a cestovní pojištění.

Cestovní pojištění

Služby nabízené v rámci cestovního pojištění jsou na poměry našeho trhu nadstandardní. Klienti mají na výběr ze tří základních balíčků, které se mezi sebou liší limity plnění i obsaženými připojištěními:

  • REFERENCE je základní cestovní pojištění s limitem pro léčebné výlohy „pouze“ 1 500 000 Kč a s asistenčními službami.
  • KOMFORT zvyšuje limit na 2 500 000 Kč a přidává pojištění odpovědnosti, úrazové připojištění a další připojištění: zavazadel a předčasného návratu.
  • EXCELENT přináší neomezený limit pro léčebné výlohy. Dále také zvyšuje limit pojištění odpovědnosti a zavazadel. Obsahuje i pojištění pro předčasný návrat, zpoždění zavazadel, nebo letu, či rozšířenou právní asistenci.

Pojištění sportů

Všechny variant cestovního pojištění obsahují pojištění rekreačních sportů. Klienti si mohou vybrat ze dvou připojištění, ve kterém získají krytí i pro rizikové, respektive extrémní sporty:

  • Rizikové sporty obsahuje například kitesurfing, vysokohorskou turistiku Via ferrata, potápění s přístrojem do hloubky max. 10 metrů a podobně.
  • Extrémní sporty zvyšují počet sportů oproti rizikovým o některé opravdu nebezpečné aktivity: skialpinismus, parašutismus, horolezectví, či jachting a spoustu dalších. Také obsahuje pojištění pro organizované a závodní sportování.
Příspěvek byl publikován v rubrice Historie Chorvatska. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.